komentarze

kliknij tutaj, żeby dodać wpis

- Jabłonna

Pan Krzysztof jest naprawdę wszechstronny. Założył wentylator, uszczelnił cieknący kibelek, a co najważniejsze wyregulował ciężkie drzwi wejściowe które nigdy nie chodziły tak lekko i nie zamykały się tak łatwo.
Bardzo dziękuję.

- Jagoda Kabaty

Pan Krzysztof przyszedł do mnie naprawić odpływ umywalki a naprawił jeszcze wypadające kontakty i sprawił że woda we wszystkich kranach leci zdecydowanie lepiej. Bardzo dziękuję.

- Wojtek Ursus

Wczoraj Pan Krzysztof wykonywał u mnie poprawki po hydraulikach - partaczach. Prof.-esjonalizm widać na każdym kroku, przy każdej czynności i wszystko działa !
I nic nie cieknie !
Bardzo dziękuję.

- karol

mój tata jest kochany karol 11 lat strzele dla niego jeszcze parę bramek

e-mail

- Katarzyna, Bielany

Z usług Pana Krzysztofa korzystamy od kilku lat. Zakres szeroki - od drobnych napraw do hydrauliki i elektryki w nowym mieszkaniu. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Pan Krzysztof jest terminowy, staranny, stara się znaleźć dobre rozwiązania, podpowiada i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Polecamy!

- Wojtek,Ursynów-Kabaty

Pan Krzysztof zrobił dziś u mnie w domu kawał dobrej profesjonalnej roboty, usunął w kilka godzin kilkanaście większych i mniejszych usterek elektrycznych i hydraulicznych, naprawił oświetlenie halogenowe w 3 pokojach i kuchni, naprawił wentylator, zainstalował nowy wyłącznik światła, naprawił i uruchomił pompę recyrkulacji ciepłej wody, zainstalował do ściany zewnętrzną lampę ogrodową, pięknie przebudował syfon i instalację ściekową pod zlewem co umożliwi mi zainstalowanie koszy na śmieci do segregacji odpadów. Dobra, profesjonalna robota i naprawdę niedrogo!
Dziekuję Panie Krzysztofie!

- Rafał, Saska Kępa

Pełen profesjonalizm.
Panie Krzysztofie raz jeszcze dziękuję :-)

- "gruby" Praga

Na szczęście Pan Krzysztof nie odmawia wykonania napraw "starym" klientom . Dziękuję.

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [wszystkie]