komentarze

kliknij tutaj, żeby dodać wpis

- Marcin Bemowo

Po raz pierwszy chyba w życiu za usługę zapłaciłem z przyjemnością :)
Kran nie cieknie , kontakty nie wypadają , wieszak w przedpokoju nie zwisa , kibelek działa , wszystkie światła działają . Nawet te w kuchni !
Bardzo dziękuję.

- Tytus, Mokotów

Cieknący kran, lampa, porada, miła rozmowa i punktualność. Cóż więcej chcieć od najlepszych. Polecam po stokroć.

- Maria i Adam

u nas było to :
1 - wymiana przycisku do wc.
2 - wymiana syfonu umywalkowego
3 - wymiana odpływu w zlewie.
Dzięki zdięciom przesłanym mailem Pan Krzysztof był u nas już z zakupionymi materiałami i wszystko przebiegło bardzo sprawnie.
Bardzo dziękuję i na pewno jeszcze zadzwonię do Pana Krzysztofa bo usterki pojawiają się zawsze i niespodziewanie :)

- krzysztof

- mocowanie umywalki
- powieszenie drabinki linowej dla syna
- mocowanie półek
- regulacja okien
sprawnie, solidnie, czysto. POLECAM

- Karolina, Stegny

Bardzo polecam usługi Pana Krzysztofa. Montował u mnie jakiś czas temu zmywarkę i wszystko działa bez zarzutu. Dzisiaj szybko i sprawnie sprawdził szczelność instalacji hydraulicznej w mieszkaniu. Jest profesjonalistą i zawsze będę korzystać z jego usług

e-mail

- Czarek, Żoliborz.

Byłem pewny, że te wszystkie komentarze to pic na wodę, ale zaryzykowałem i zaprosiłem pana profesora do usunięcia usterek z którymi sobie nie radziłem.
Czekam ... zadzwonił , że się spóźni 15 minut . Myślę sobie normalka , pewnie nie przyjdzie i nie będzie odbierał telefonu. A tu jest , przyszedł (: I po krótkim "co jest do zrobienia ?" Zaczął naprawiać. I naprawił WSZYSTKO ! Zrobiło mi się głupio - pewnie jestem nieudacznikiem. Profesor (powiedział że prof. to raczej profesjonalista) zauważył że z pewnością mam inne umiejętności. Przepraszam p. Krzysztofa za przedwcześnie okazany sceptycyzm. I POLECAM !!!

- Mariola Białołęka

Pan Krzysztof jak zwykle punktualny, uśmiechnięty, profesjonalny, przygotowany.
Serdecznie polecam.

- Ewa, Warszawa

Gorąco polecam!!! W moim przypadku było to podłączenie pralki oraz wymiana baterii w kuchni (niestandardowe). Cieszę się, że Pan Krzysztof miał wszystkie potrzebne części i narzędzia ze sobą i wszystko przebiegło sprawnie i szybko. Trafiłam na profesjonalistę. Dziękuję. Z pewnością ponownie skorzystam z pomocy Pana Krzysztofa :-)

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [wszystkie]