komentarze

kliknij tutaj, żeby dodać wpis

- Michalina, Warszawa

Kontakt do Pana Krzysztofa znalazłam w necie szukając hydraulika i elektryka w jednym. To był strzał w dziesiątkę. Cała naprawa przebiegła bardzo szybko i sprawnie. Pan Krzysztof pozostawił po sobie wrażenie godnego zaufania profesjonalisty, do którego bez wahania zwrócę się w razie kolejnych awarii. Jeszcze raz dziękuję za pomoc przy bojlerze.

- Maria

Zaproszenie Pana Krzysztofa przed świętami do domu to był doskonały pomysł. Siedzę sobie po kolacji i nic przykrego nie zakłóca mojego spokoju.
Spłuczka działa, pod zlewem nie ma miseczki do której skapywała woda z syfonu i trzeba było pilnować aby się nie przelała, kontakty zamocowane, oba światła w łazience działają. POLECAM !!!

- Magda Praga

Piątek po południu przestała grzać terma.
Rozpacz ! przed świętami taki wydatek !
W internecie znalazłam kontakt do Pana Krzysztofa. Umówiliśmy się że przyjedzie wymienić ją w sobotę.
Przyjechał i naprawił. Okazało się że to jakiś drobiazg i po godzinie było po naprawie. i zamiast kilkuset zapłaciłam kilkadziesiąt zł. Polecam wszytkim Pana Krzysztofa bo to prawdziwy facowiec.

- Janina Grochowska

Dziś nie pierwszy raz zadzwoniłam do P Krzysztofa.
Jak zawsze był punktualnie, Naprawił elektryczny piec i nie chciał zapłaty.

- Krzysztof Lis

trudno wziąć kasę od stałego klienta w dodatku za drobną i łatwa do naprawienia usterkę :)

- Marian Ursynów.

"Wykonawcy " remontu w łazience zapomnieli o kontakcie elektrycznym. Nie było gdzie podłączyć suszarki, golarki itp. W geście rozpaczy zadzwoniłem do Pana Krzysztofa. Przyjechał - popatrzył - i ... zrobił gniazdko w miejscu gdzie chciałem !!! Po prostu z sąsiedniego pomieszczenia, magazynku, poprowadził przewód przez ścianę do łazienki. Zrobił to na tyle delikatnie , że żadna płytka w łazience nie została uszkodzona. Ponadto wymienił szynę drzwi przesuwanych. Co prawda zapłaciłem 150 zł, ale biorąc pod uwagę że po szynę trzeba był jechać do Marek to rzeczywiście tanio. Polecam wszystkim Pana Krzysztofa.

- Krzysztof Lis

oto fragment maila od stałego klienta.

:) Ogromnie Panu dziękuję, świetnie, bardzo się cieszę, że już to działa, nie wiem, co bym bez Pana zrobił :)

- Bogdan

Numer do Pana Krzysztofa znalazłem w internecie. Bez entuzjazmu dzwoniłem bo to nie wiadomo kto przyjdzie i czy będzie potrafił naprawić przeciekającą spłuczkę i poprawić działanie grzejników. Pan Krzysztof Poradził sobie ze wszystkim bez problemu. Nareszcie mam ciepło w domu (hydraulicy z administracji tylko kiwali głowami) spłuczka nie przecieka. Naprawił "przy okazji" obluzowaną klamkę i Przymocował półkę w pokoju córki! Na pewno będę korzystał z ysług Pana Krzysztofa.

- Krzysztof Lis

Dla mnie drobiazgi a klienta cieszą :)

- Bożena z Mokotowa

Szybka interwencja, błyskawiczna naprawa w miłej atmosferze. polecam

- Krzystof Lis

Ale ja tej dobrej atmosfery wcale nie wniosłem. Ona po prostu tam już była !

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [wszystkie]